جزوات، نکات کلیدی و سوالات مهم / نکات کلیدی سوالات مهم کارشناسی ارشد سراسری استعداد و آمادگی تحصیلی به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

نکات کلیدی سوالات مهم کارشناسی ارشد سراسری استعداد و آمادگی تحصیلی

دانلود جزوات نکات کلیدی و سوالات1396 - نکات کلیدی درس استعداد و آمادگی تحصیلی شامل گزیده ای از مباحث گوناگون پیرامون درس استعداد و آمادگی تحصیلی می باشد که به صورت خلاصه بیان گردیده اند. در بخش دوم این جزوه، سوالات مهم ادوار گذشته پیرامون درس استعداد و آمادگی تحصیلی به همراه پاسخنامه قرار داده شده اند. نکات کلیدی درس شامل 65 صفحه و نمونه سوالات شامل 240 نمونه سوال در 69 صفحه همراه با پاسخنامه می باشند. این جزوه از سری جزوات مناسب برای مقطع کارشناسی ارشد سراسری، آزاد و پیام نور است. نکات کلیدی و سوالات مهم درس استعداد و آمادگی تحصیلی که از سری جزوات و منابع اصلی مدیریت اجرایی برگرفته شده است، مجموعا شامل 134 صفحه می باشد.

سال : 1396
نوع : نکات کلیدی و سوالات مهم
مشخصات فایل : 4.21MB / PDF
قیمت : 130,000 ريال
  • سایت سنجش3 در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟
    جواب: سایت سنجش3 کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل دکتری، ارشد، کارشناسی، کاردانی، کنکور و ... را در رشته های مختلف پوشش می دهد. همچنین در زمینه آزمون های استخدامی و دوره های آموزشی نیز خدمات گوناگون ارائه می دهد.