جزوات، نکات کلیدی و سوالات مهم / نکات کلیدی سوالات مهم کارشناسی ارشد آزاد کاربرد آزمون های روانی در مشاوره به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

نکات کلیدی سوالات مهم کارشناسی ارشد آزاد کاربرد آزمون های روانی در مشاوره

دانلود جزوات نکات کلیدی و سوالات1396 - نکات کلیدی و سوالات مهم درس کاربرد آزمون های روانی در مشاوره شامل گزیده ای از مباحث گوناگون پیرامون تعریف؛ تاریخچه، انواع و ویژگی های آزمون های روانی، هوش و استعداد آزمون های مربوطه، روش های کلی اجرای آزمون های استاندارد، آزمون های هوش فردی و گروهی، آزمون های تشخیصی و آزمون های فرافکنی شخصیت می باشد که به صورت خلاصه بیان گردیده اند. این جزوه که شامل 290 نکته کلیدی و 290 نمونه سوال آزمون ادوار گذشته به همراه پاسخنامه تستی می باشد، از سری جزوات مناسب برای مقطع کارشناسی ارشد سراسری، آزاد و پیام نور است. نکات کلیدی و سوالات مهم درس کاربرد آزمون های روانی در مشاوره که از سری جزوات و منابع اصلی رشته مشاوره برگرفته شده است، شامل 62 صفحه می باشد.

سال : 1396
نوع : نکات کلیدی و سوالات مهم
مشخصات فایل : 1.89MB / PDF
قیمت : 70,000 ريال
  • سایت سنجش3 در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟
    جواب: سایت سنجش3 کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل دکتری، ارشد، کارشناسی، کاردانی، کنکور و ... را در رشته های مختلف پوشش می دهد. همچنین در زمینه آزمون های استخدامی و دوره های آموزشی نیز خدمات گوناگون ارائه می دهد.