لیست جزوات بسته آموزشی آنلاین تکنولوژی آموزشی به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید
x

لیست جزوات بسته آموزشی آنلاین تکنولوژی آموزشی

.
بسته آموزشی آنلاین:
بسته آموزشی آنلاین طیف وسیعی از مباحث مهم دروس آزمون را بصورت فشرده و یکجا در اختیار دوطلبان آزمون های تحصیلات تکمیلی می دهد.لدا شما را از خرید کتابهای و جزوات متعدد و صرف هزینه های گزاف بی نیاز خواهد نمود.
این جزوات همان بسته های آموزشی مکاتبه ای هستند که تا بیش از چند برابر این مبلغ بصورت چاپی بفروش می رسند. ارائه آنلاین بسته ها این امکان را فراهم کرده است  که مطالب کاملتر و بسیار ارزان تر در اختیار متقاضیان آزمون قرار گیرد.

با خرید بسته های آموزشی آنلاین علاوه بر امکان مشاهده کلیه جزوات جدول زیر، 50% مبلغ پرداختی به شما اعتبار رایگان هدیه داده خواهد شد. تا بدلخواه هر کدام از خدمات مرتبط با رشته خود را دانلود نمایید.

در جدول زیر عمده دروس مورد نیاز برای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه، همراه با تعداد صفحات هر درس را می توانید مشاهده کنید.

توجه: برای مشاهده بسته های آموزشی آنلاین بر روی تمام سیستم های کامپیوتری و گوشی های همراه از نصب آخرین ورژن فلش پلیر اطمینان حاصل کنید.

ردیف
نام جزوه
نویسنده
تعداد صفحات
1
روانشناسی تربیتی
گروه مولفان
116
2
روش ها و فنون تدریس
گروه مولفان
68
3
مقدمات برنامه ریزی آموزشی
گروه مولفان
46
4
مقدمات برنامه ریزی درسی
گروه مولفان
32
بسته آموزشی آنلاین مجموعه علوم تربیتی - گرایش تکنولوژی آموزشی شامل جامع ترین و کامل ترین مباحث و جزوات مربوط به دروس روانشناسی تربیتی، روش ها و فنون تدریس، مقدمات برنامه ریزی آموزشی و مقدمات برنامه ریزی درسی می باشد. کلیه  جزوه های این بسته آموزشی 262 صفحه ای، توسط اساتید دانشگاهی و بر اساس منابع درسی موردنیاز برای آزمون های دکتری و کارشناسی ارشد تالیف شده اند.
همچنین می توانید نمونه سوالات بسته آموزشی مجموعه علوم تربیتی - تکنولوژی آموزشی را از بخش نمونه سوال های دکتری و کارشناسی ارشد به صورت رایگان دریافت نمایید.
قیمت : 1,300,000 ريال