اخبار / دانشگاهی / مهلت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد بار دیگر تمدید شد کتاب هدیه دهید

مهلت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد بار دیگر تمدید شد

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد برای فراهم آوردن تسهیلات بیشتر برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، مهلت انتخاب رشته تا روز پنج‌شنبه 24 خرداد تمدید شد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا گفت: پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد و اصلاحیه‌های اول، دوم، سوم و چهارم آن، مهلت انتخاب رشته تا ساعت 24 پنج‌شنبه 24 خرداد تمدید شد.

وی ادامه داد: تاکنون دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد چهار اصلاحیه در تاریخ‌های 13، 19، 20 و 21 خرداد داشته است، داوطلبان در هنگام انتخاب رشته به این اصلاحیه‌ها توجه و براساس آن انتخاب رشته کنند.

مشاور سازمان سنجش آموزش افزود: از ۷۳۶ هزار و ۳۸۷ داوطلب ثبت‌نام کننده در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد سال ۹۷، ۵۷۵ هزار و ۶ نفر در جلسه آزمون حاضر بودند که از این تعداد، ۵۷۳ هزار و ۹۴۹ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند.

توکلی خاطرنشان کرد: آن دسته از داوطلبانی که بر اساس کارنامه اعلام نتیجه، مجاز به انتخاب رشته در آزمون شده و علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد باشند نیز باید برای اطلاع از نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد، به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنند و بر اساس ضوابط این دانشگاه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیــه رشتــه های کارشناسی ارشد
و سایر مقاطع دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3

تاریخ خبر چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷