اخبار / استخدامی / دعوت به همکاری از مدرسین - اساتید خانم و آقا کتاب هدیه دهید

دعوت به همکاری از مدرسین - اساتید خانم و آقا

از مدرسین و اساتید خانم و آقا با شرایط زیر در تهران دعوت به همکاری می شود:

ردیف عنوان شغل شرایط
۱ دبیران و مدرسین خانم و آقا
از کلیه دبیران و مدرسین خانم و آقا از جمله دبیران محترم آموزش و پرورشی، دانشجویان، فارغ التحصیلان تمامی رشته‌ها، اســاتید و تمامــی عزیزانی که علاقه مند به تدریس خصوصی در کلیه دروس از مقطع اول ابتدایی تا کارشناسی ارشد می باشند جهت تدریس خصوصی در منازل دعوت به همکاری می شود.
۲ اساتید و مدرسین زبان های خارجی از تمامی اساتید و مدرسین کلیه زبان های خارجی (انگلیسی_ روسی_ استانبولی_ عربی_ فرانسوی_ اسپانیایی_ آلمانی و…) جهت تدریس خصوصی و اعزام به مدارس و آموزشگاه های تمامی مناطق تهران  دعوت به همکاری می‌شود.
۳ اساتید و مدرسین موسیقی از تمامی اساتید و مدرسین موسیقی (کلیه سازهای ایرانی و خارجی ) جهت تدریس خصوصی و معرفی به آموزشگاه های سراسر نقاط تهران دعوت به همکاری می‌گردد.
۴ مربیان و کمک مربیان مهد‌کودک و پیش دبستانی از تمامی مربیان و کمک مربیان مهد‌کودک و پیش دبستانی جهت اعزام به مهد‌کودک هاو مراکز پیش دبستانی تمامی نقاط تهران دعوت به همکاری می‌گردد.

علاقه‌مندان جهت عضویت می توانند شنبه لغایت پنجشنبه هر هفته از ساعت ۹ صبح الی ۱۵ بعد از ظهر با در دست داشتن کپی آخرین مدرک تحصیلی یا کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه مربوطه یا مدارک مرتبط و یک قطعه عکس جهت همکاری به آدرس درج شده در آگهی مراجعه نمایند.

آدرس : تهران - مترو سبلان - ابتدای خیابان مدنی جنوبی - کوچه نظری - پلاک6 - طبقه4,

تلفن :
09190034990

مهلت : 1396/09/05


منابع، جزوات و نمونه سوالات آزمون های استخدامی

تاریخ خبر شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶