اخبار / دانشگاهی / حذف آزمون های کاغذی در دستور کار دانشگاه پیام نور قرار گرفت به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

حذف آزمون های کاغذی در دستور کار دانشگاه پیام نور قرار گرفت

<>به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه پیام نور، نشست ریاست و معاونین دانشگاه پیام نور کشور با مدیران ستادی و اعضای هئیت علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور استان همدان برگزار شد.

<>ابراهیم تقی زاده رئیس دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور، بزرگترین دانشگاه دولتی در کشور است، بر لزوم ایجاد رشته‌های جدید به صورت منطقه‌ای و بر اساس نیاز استان‌ها تاکید کرد و اظهار داشت: دانشگاه پیام نور با هدف رفع نیازهای منطقه‌ای و استانی به دنبال ایجاد رشته‌های جدید است که خوشبختانه مجوز راه اندازی برخی از رشته‌ها از سوی دفتر شورای گسترش صادر شده است.

<>وی آزمون‌های الکترونیکی را مهم‌ترین ویژگی دانشگاه پیام نور برشمرد و افزود: دانشگاه باید به صورت صددرصد به سمت آزمون‌های بدون کاغذ برود و این موضوع نیز در دست پیگیری است.

<>رئیس دانشگاه پیام نور دیپلماسی علمی و جذب دانشجوی خارجی را یکی از اهداف مهم دانشگاه دانست و اظهار داشت: بستر دانشگاه بین‌الملل در دانشگاه پیام نور نیز ایجاد شده است که در حال حاضر در استان‌هایی از جمله: تهران، قم و فارس جذب این دانشجویان انجام شده و جذب دانشجویان بین الملل در استان‌های دیگر از جمله خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی در حال بررسی است.

<>

<>دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته های کارشناسی ارشد
و سایر مقاطع دانشگاه پیام نور و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش3


تاریخ خبر شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱
  • سایت سنجش3 در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟
    جواب: سایت سنجش3 کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی شامل دکتری، ارشد، کارشناسی، کاردانی، کنکور و ... را در رشته های مختلف پوشش می دهد. همچنین در زمینه آزمون های استخدامی و دوره های آموزشی نیز خدمات گوناگون ارائه می دهد.