اخبار / دانشگاهی / آغاز ثبت نام دانشجوی نمونه دانشگاه پیام نور از ۲۰ مهر به اشتراک گذاری در Facebook به اشتراک گذاری در Google+ به اشتراک گذاری در Twitter کتاب هدیه دهید

آغاز ثبت نام دانشجوی نمونه دانشگاه پیام نور از ۲۰ مهر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه پیام نور، مجید صفاری نیا گفت: جشنواره دانشجوی نمونه با هدف الگوسازی از دانشجویان نمونه، ترویج فرهنگ علم‌آموزی و پژوهش‌گری، ارتقای انگیزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی در دانشجویان، تشویق دانشجویان به پرورش همزمان ابعاد متعدد شخصیتشان در حوزه آموزش، پژوهش، فرهنگی و اخلاقی و هدایت دانشجویان برتر به تولید محصولات متنوع علمی پژوهشی(مقالات، تالیف کتب، طرح‌های پژوهشی و ...) برگزار می شود.

وی  تاکید کرد: با توجه به پتانسیل بسیار خوب دانشجویان دانشگاه پیام نور در حوزه های آموزشی، پژوهشی، فناوری، فرهنگی و ورزشی از مسئولین مراکز و واحدها درخواست می شود در خصوص اجرای درخور این جشنواره در سطح مراکز و واحد ها اطلاع رسانی به موقع و مناسب انجام شود.

مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور تصریح کرد: دانشجویان که در مقطع کارشناسی دارای معدل ۱۶، کارشناسی ارشد ۱۷ و دکتری ۱۷ هستند، از ۲۰ مهر لغایت ۴ آبان ماه سال جاری، می توانند با مراجعه به سایت http://portal.saorg.ir جهت ثبت نام اقدام کنند.

صفاری نیا افزود: داوری این جشنواره در آذر ماه و مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره دانشجوی نمونه با حضور رئیس جمهور  نیمه اول بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد. دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۴۸۵۲۹۹ تماس حاصل کنند.

دریافت جزوات، نکات کلیدی، نمونه سوالات، پاسخنامه ها، منابع و کتب کلیه رشته های کارشناسی ارشد
و سایر مقاطع دانشگاه پیام نور و دیگر دانشگاه های مختلف کشور از سایت سنجش
3

تاریخ خبر یکشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۸