جزوات نکات کلیدی و سوالات مهم و پاسخنامه و بسته آموزشی و کتاب درسی و منابع / دکتری سراسری نیمه متمرکز / زیست شناسی سلولی و مولکولی کتاب هدیه دهید

زیست شناسی سلولی و مولکولی

رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی دکتری سراسری نیمه متمرکز شامل گرایش علوم سلولی و مولکولی می باشد. تمامی فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد در رشته های علوم سلولی و مولکولی امکان شرکت در آزمون دکتری رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی را دارند.
درس های آزمون دکتری سراسری رشته
زیست شناسی سلولی و مولکولی به شرح زیر می باشد:
درس های آزمون اختصاصی: بیوشیمی، بیوفیزیک، میکروبیولوژی، ژنتیک، زیست شناسی سلولی و مولکولی، زیست شناسی سلولی پیشرفته، ساختار DNA و همانندسازی، رونویسی و ترجمه، تنظیم بیان ژن (در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد)
درس های آزمون عمومی: زبان انگلیسی و استعداد تحصیلی
جداول زیر شامل بسته های مکاتبه ای، بسته های آموزشی آنلاین، جزوات درسی، نکات کلیدی، سوالات مهم، نمونه سوالات آزمون ها، پاسخنامه تستی و تشریحی آزمون ها، کتاب های درسی و ... می باشند. این مطالب مهم ترین و مناسب ترین مطالبی هستند که می توانند شما را در آزمون دکتری یاری کنند.
همچنین منابع آزمون دکتری سراسری رشته
زیست شناسی سلولی و مولکولی را می توانید به صورت رایگان در پایین همین صفحه مشاهده فرمایید.


سوالات و پاسخ سوالات دکتری - بخش صد و سوم
– سوال 1 از سری سوالات و جزوات دکتری (سراسری نیمه متمرکز، آزاد، وزارت بهداشت، پیام نور) – در حرکت شنای کرال پشت،‌ در آخرین مرحله حرکت دست در بالای سر و قبل از ورود به آب،‌ کدام یک از عضلات زیر درگیر است؟ سوالات دکتری سراسری و آزاد
1) پشتی بزرگ،‌ سرخارجی سه سر بازویی
2) دلتوئید خلفی،‌ سربلند سه سر بازویی
3) دلتوئید خلفی،‌ گرد بزرگ،‌ سرکوتاه دو سر بازویی
4) دلتوئید میانی،‌ سینه ای بزرگ،‌ غرابی بازویی
پاسخ سوال 1 از سری سوالات و جزوات دکتری (سراسری نیمه
... بیشتر